VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні проблеми вищої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні проблеми вищої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика», яка відбудеться 16 – 18 березня 2023 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.

Напрями конференції:

  1. Методологія, історичний і компаративний дискурс розвитку педагогічної науки.
  2. Організаційні, дидактичні та методичні засади реалізації дистанційного та змішаного навчання.
  3. Цифрові трансформації в публічному управлінні та адмініструванні
  4. Педагогічні засади інклюзивної освіти.
  5. Інновації в освіті.
  6. Загальна і вища освіта в умовах сучасних викликів.
  7. Психолого-педагогічна і соціальна підтримка дітей і шкільної молоді, надання неформальної освіти для дорослих у воєнний і повоєнний період.
  8. Актуальні проблеми освітнього менеджменту в публічному управлінні й адмініструванні.

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники ЗВО, здобувачі першого, другого та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

18 березня в межах конференції буде проведено презентацію-конкурс стендових доповідей здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за темою дисертації. Учасники можуть надсилати свої стендові доповіді на електронну адресу організаційного комітету конференції.

За результатами роботи конференції учасники отримають в електронній формі програму, сертифікат (українською та англійською мовами) з позначкою про підвищення кваліфікації (18 год.), збірник матеріалів конференції. Учасники і переможці презентації-конкурсу стендових доповідей отримають додаткові сертифікати про апробацію результатів наукового дослідження.

Форми участі в конференції: дистанційно.

Публікація тез доповіді – БЕЗКОШТОВНО!

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, китайська.

Контактна інформація
За додатковою інформацією з питань, що можуть виникати в учасників, просимо звертатися за тел. 096-110-21-92(Ялліна Вікторія Леонідівна) (з 10:00 до 16:00).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »