sso@sso.org.ua

Проєкти

Офісом підтримки вченого ініційовано новий проєкт “Горизонтальні зустрічі вчених” (“Scholars Horizontal Meetings”), в рамках якого відбуваються зустрічі в різних форматах українських вчених з науковцями різних країн світу за напрямками наукових досліджень та професійних інтересів.

 

Мета проєкту: знайомство, комунікація, співпраця та спільні проєкти українських вчених із закордонними колегами.

 

Для участі у проєкті прохання заповнити реєстраційну форму англійською мовою: https://forms.gle/ohJ2bT7NkNFrebtX9

 

У міру заповнення форми вченими будуть організовуватися відповідні івенти! Будь ласка, слідкуйте за новинами на своїй електронній пошті та сторінці Офісу підтримки вченого.

 

Відео заходів

 

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: sso@sso.org.ua

Метою проєкту “Кампус вченогоє формування унікального освітньо-наукового простору для розвитку вчених, що є одним з важливих чинників розвитку науки в Україні. 

 

Пріоритетними завданнями є: формування унікального науково-інноваційного простору, надання консультативної допомоги вченим, сприяння підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

 

Програма КАМПУСУ складається з двох частин:
1. Теоретичні лекції, що забезпечують передумови для формування
необхідної бази знань, навичок та професійної компетентності.
2. Практичної частини – бази завдань, націлених на закріплення результатів та допоможуть сформувати особливий індивідуальний
професійний портрет учасника Кампусу.

 

Форма проведення: онлайн на платформі Zoom

 

Координаторка проєкту: пані Катерина Бабікова.

 

Перші заняття відбулися з 18 по 25 жовтня 2022 р.

 

З положенням, програмою та списками учасників можна ознайомитися за покликанням:

КАМПУС ВЧЕНОГО

 

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: sso@sso.org.ua

Метою проєкту “Книга від вченого” є підтримка талановитих вчених, сприяння їхній самореалізації та стимулювання подальшої творчої наукової діяльності шляхом популяризації їхніх професійних здобутків у суспільстві.  

  

Основними завданнями є:  

1. Презентація наукових робіт (монографій, посібників, підручників  тощо) учених шляхом використання різних форматів.  

2. Сприяння промоції діяльності  вчених та підвищення їхнього професійного статусу. 

3. Використання новітніх форм, методів, моделей організації презентації діяльності науковців та популяризації наукової діяльності. 

4. Створення додаткових умов для творчих наукових пошуків учених, а також удосконалення їх ораторської майстерності. 

 

Проєкт передбачає презентацію наукових робіт вчених (монографій, посібників, підручників тощо) в онлайн-форматі лекції-інтерв’ю на офіційних ресурсах Офісу підтримки вченого тощо.

 

У рамках цього проєкту науковці матимуть змогу презентувати свої роботи (монографії, посібники, підручники, збірники матеріалів тощо) в різних форматах (онлайн-презентація на сторінці Офісу, постер, відео тощо).

 

З презентаціями робіт вчених можна ознайомитися за покликанням: Презентації

 

Участь у проєкті можуть взяти усі дослідники, книги яких вийшли друком (в т.ч. електронні видання) з 2017 року. 

 

Охочих долучитись до проєкту та презентувати свої роботи просимо заповнити онлайн-форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6Cat017hMi4ifoZ8hSQj2BVG1YyYnKYgYHA99j6pqPrirhA/viewform

 

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: sso@sso.org.ua

Проєкт Надання допомоги вченим та освітянам, які виїхали із зони бойових дій, тимчасово окупованих територій створено з метою надання різного роду підтримки, а особливо товарів та речей першої необхідності вченим та освітянам, які виїхали із зони бойових дій, тимчасово окупованих територій. 

  

Завдання: створення онлайн платформи для отримання запитів, комунікації та надання різного роду допомоги. 

 

Офіс підтримки вченого разом з БФ «Людина» протягом серпня-вересня 2022 року налагодили механізм оперативного отримання запитів та надання допомоги вченим та освітянам, які виїхали із зони бойових дій, тимчасово окупованих територій (або там перебувають).  

 

Програма допомоги працює!!!  

 

Станом на 1 жовтня 2022 р. отримано понад 1500 запитів, кожен з яких ретельно опрацьовується, щоб максимально оперативно відповісти та допомогти всім! 

 

Щиру вдячність за надання гуманітарної допомоги висловлюємо Fundacja Biedronki та Благодійній організації “Благодійний Фонд “Імпульс ДСНС””! 

 

Офіс підтримки вченого продовжує працювати та надавати допомогу вченим та освітянам, які виїхали із зони бойових дій, тимчасово окупованих територій (або там перебувають). 

 

Програма працює, відповідаємо та допомагаємо всім, хто звертається! 

 

Все що Вам потрібно – це заповнити гугл-форму і  ми зробимо все можливе для вирішення Вашого запиту!
https://docs.google.com/forms/d/1Sg4nKHjT3t24DbLw4TGVYP-ulOXQJnKpWAtJR30moVI/edit?ts=62fbd128

 

У разі питань, будь ласка, звертайтесь до агента Офісу підтримки вченого – Анни Черв’як: cherviak.anna@sso.org.ua

 

Зараз надзвичайно важливо для кожного з нас відчувати підтримку та впевненість у перемозі! 

 

Тримаємо освітянський фронт та впевнено крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

 

Слава Україні!

Регіональний офіс підтримки вченого (РОПВ) – це інституція, створена з метою сприяння розвитку науки в конкретному регіоні та підтримки вчених.

 

Зміст РОПВ полягає в забезпеченні вчених всім необхідним для виконання їх наукових робіт: фінансовою підтримкою, доступом до інформаційної та матеріальної баз тощо.

 

Основною метою РОПВ є створення сприятливих умов для наукової діяльності та розвитку науки, що забезпечуватиме зростання наукового потенціалу регіону та сприятиме його інтеграції в міжнародну наукову спільноту.

 

Основні завдання РОПВ:

 1 Фінансова підтримка вчених. РОПВ інформує вчених про гранти та стипендії для проведення наукових досліджень, придбання обладнання, оплату поїздок на наукові конференції та інші заходи.

 2 Інформаційна та інфраструктурна підтримка. РОПВ забезпечує вчених доступом до наукових баз даних, лабораторій, електронних бібліотек та інших ресурсів.

 3 Організація наукових заходів. РОПВ проводить конференції, семінари, тренінги та інші наукові заходи, які сприяють обміну науковими знаннями та досвідом.

 4 Підтримка інновацій. РОПВ допомагає вченим в комерціалізації наукових розробок та розвитку інноваційних проєктів.

 5 Поширення інформації про наукові досягнення. РОПВ забезпечує просування наукових досягнень вчених з регіону та збільшення їх візитної картки на національному та міжнародному рівнях.

 

РОПВ може виконувати ще інші завдання, залежно від потреб регіону та вчених. Наприклад, РОПВ може виконувати аналіз наукового потенціалу регіону, підготовку та підтримку заявок на отримання державних грантів, проведення конкурсів наукових проєктів тощо.

 

РОПВ може бути створено на різних рівнях: місцевому, регіональному, національному та міжнародному. Таким чином, залежно від масштабу, РОПВ може виконувати різні функції та мати різні завдання. Проте, незалежно від рівня, головною метою РОПВ є підтримка розвитку науки та вчених, що працюють в регіоні.

Метою проєкту «Увічнення пам’яті загиблих вчених» є збір даних про учених, які загинули внаслідок бойових дій від початку російсько-української війни 2014-2023 рр.

 

Інформація про загиблих вчених 

 

Форма для увічнення пам’яті учених України, що загинули внаслідок бойових дій від початку російсько-української війни 2014-2023 рр. знаходиться за покликанням: https://forms.gle/YXsbxnP5MwNBaTb1A

Офіс підтримки вченого за сприяння Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України розпочинає ініціативу «Українська наукова діаспора».

 

Мета проєкту – налагодити зв’язки з українськими науковцями, які виїхали з України, та розробити інструменти для програм їх підтримки та повернення в Україну.

 

Російська війна в Україні змусила українських науковців залишити країну. Чимало університетів і дослідницьких установ світу люб’язно допомогли та прийняли багатьох з них. Це велика підтримка, а також вияв солідарності українському народу.

 

Попередня оцінка Міністерства освіти і науки в Україні показала, що за кордоном перебувають понад 5 тис. науковців, які залишили Україну після вторгнення. Ці люди розкидані по всьому світу, а це означає, що навіть зараз важливо підтримувати з ними контакт для подальшої відбудови та розвитку України. Як показує успішний досвід інших країн, де війна була або має місце, міграція для розвитку можлива і може бути ефективною.

 

Хто вважається частиною української наукової діаспори? Ті особи:
1) які не проживають в Україні;

2) мають або не мають громадянства України, але за походженням вважають себе українцями (мають українське коріння);

3) мають або мали статус науковця/дослідника;

4) які є зацікавлені у спільних дослідницьких та інших проєктах, пов’язаних з відновленням та розвитком України.

 

Планом заходів проєкту «Українська наукова діаспора» передбачено:
Дія 1. Мапінг української наукової діаспори, яка дає відповіді на питання: хто виїхав (статус, вік, професійний статус), звідки виїхав і звідки прибув (країна нинішнього проживання, місце проживання в Україні).

Дія 2. Створення бази даних тих науковців, які могли б брати участь у спільних ініціативах у майбутньому. У майбутньому планується створити онлайн-карту вчених.

Просимо заповнити анкету: https://forms.gle/M8EKcR9Yk5edTNx78

Дія 3. Визначення потреб науковців для подальшого розвитку політики та програмної підтримки для українських науковців.

Дія 4. Залучення української наукової діаспори до діалогу та спілкування між собою, з науковцями, які залишилися в Україні.

 

Проєкт виконується на основі методичного інструментарію Міжнародної організації з міграції, яка входить до складу ООН (IOM Diaspora Mapping Toolkit). Крім того, нещодавно ЄС відкрив програму Horizon Europe та інші інструменти фінансування R&D&I для участі України. Крім того, консорціумам рекомендується, а інколи навіть вимагається включати українських партнерів до своїх проєктних пропозицій. Щоб спростити їм пошук партнерів, а також полегшити ініціювання проєктних пропозицій дослідниками в Україні, ми звертаємося до тих українських науковців, які зараз перебувають у європейських інституціях, але все ще мають українську філію, заповнити цю анкету: https://forms.gle/M8EKcR9Yk5edTNx78

 

Запрошуємо долучитися до нашої сторінки у ФейсБук:
https://www.facebook.com/UkrainianScienceDiaspora

 

9 березня 2023 року у Ягеллонському університетів в Кракові відбулася перша зустріч “Українська громада разом” у Польщі за участі науковців з України, які перебувають у Кракові.

ПОДРОБИЦІ

 

22 березня 2023 року відбувся онлайн-захід «Українська наукова діаспора: об’єднання науковців заради майбутнього | Ukrainian Science Diaspora: connecting scholars for the future», який став завершальним днем конференції “One year of war in Ukraine, exploring the impact on the science sector and supporting initiatives”, організованої International Science Council (ISC) та All European Academies (ALLEA).

ПОДРОБИЦІ

 

Опубліковано звіт конференції “One year of war in Ukraine, exploring the impact on the science sector and supporting initiatives” (Ігор Лиман). Він представлений на сайтах організаторів конференції – Міжнародної наукової ради (ISC) та Асоціації європейських академій (ALLEA).

 

Конференція проходила 20-22 березня 2023 року.
Третій день конференції був повністю присвячений темі “Українська наукова діаспора: об’єднання вчених заради майбутнього”. З повним текстом доповіді можна ознайомитися тут.

 

У разі виникнення питань просимо звертатися до Євгенії Поліщук (координатора Офісу підтримки вченого – yevheniia.polishchuk@gmail.com).

 

 

 

Цикл стратегічних сесій  «Українські студії в славістиці: візуалізація».

 

Мета заходів –  переосмислення місця і ролі українських студій в сучасній славістиці, розуміння значення бренду та іміджу України у світовому просторі. 

 

До участі у заході запрошуються науковці, дипломати, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, кого зацікавлять питання, що будуть обговорюватися на стратегічній сесії. 

 

Напрями роботи стратегічної сесії:

  Напрям 1. Переосмислення архітектури сучасної славістики.

  Напрям 2. Представлення українських студій у світі.

  Напрям 3. Візуалізація України: національна ідея та українська ідентичність.

  Напрям 4. Деколонізація і значення україністики у славістиці.

 

Заходи із циклу стратегічних сесій «Українські студії в славістиці: візуалізація» будуть проведені з метою висвітлення тенденцій розвитку україністики в сучасних умовах, наявних викликів та перспектив їх подолання, а також зміни ролі України, що призводить до актуалізації українського наративу та зміни парадигми славістичних студій. Про дати проведення наступних сесій буде повідомлено окремими інформаційними листами.

 

Реєстрація учасників, слухачів, доповідачів на всі заходи буде  здійснюється за одним і тим же посиланням: http://surl.li/fknym

 

24.08.2023 І стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація».

Матеріали знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1YoxlZ0H3gMXGfBjCBcgZw9uCoGvjwCve?usp=sharing

 

14.09.2023 ІІ стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема: «Проблеми ідентичності культурної спадщини України».

Матеріали знаходяться за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1Kb31enwaIftYPP8j5WrmfG88UHWY1uMj?usp=sharing

 

28.09.2023 ІІІ  стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема: «Представлення українських студій у світі».

Матеріали знаходяться за посиланням:  

https://drive.google.com/drive/folders/1rzz4LRomthlJo460VMOxCD8bOC-Q-0Mf?usp=sharing

 

12.10.2023  ІV стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема «Українська мова як іноземна: досвід викладання в Україні»  

Матеріали знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1R3kQnZpKEhYB-d2hXnqtA-TmeszvlQlw

 

 

26.10.2023 V стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема «Вивчення української мови за кордоном: нові можливості» 

Матеріали знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1iOEcI2uwi62wvoA8k0iXL6eiCvowiQIR

 

09.11. 2023 року VІ стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема  «Роль діаспори у поширенні українських студій у світі»  

Матеріали знаходяться за посиланням:  https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1i3bzLOWJJ4_sEJQaONd6dGM5bBoXUNdP

 

23.11.2023 VIІ стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація», тема   «Завдання і повноваження Національної комісії зі стандартів державної мови в контексті українського законодавства. Іспити на рівень володіння державною мовою» 

Матеріали знаходяться за посиланням:  https://drive.google.com/drive/u/1/folders/17jlpzyy9yxu9CHOarwRlk58P6R2Qvp-F

 

 

 

 

Проєкт «Вчений з мого регіону» тимчасово призупинено.

 

Мета проєкту – популяризація наукових (науково-технічних) здобутків українських вчених у закладах загальної середньої освіти регіонів України, профорієнтаційна діяльність вчених.

 

Проєктом передбачено проведення зустрічей в різних форматах між вченими регіонів та учнями місцевих закладів загальної середньої освіти, що забезпечить зв’язок між наукою та середньою школою, впізнаваність вчених, а також виховання майбутніх поколінь науковців.

 

Зустрічі відбудуться протягом 2023 року у різних форматах за тематиками досліджень вчених: лекції, інтерактиви, вебінари, дискусії, круглі столи, тематичні ігри тощо.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проєкту – агентки Офісу підтримки вченого, Катерини Кравченко (kateryna.kravcheko@karazin.ua).

SaveScienceUA – це спільний проєкт німецької громадської асоціації München Hilft Ukraine e.V. та Офісу підтримки вченого від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (https://www.mhu.care/en/science).

 

Проєкт спрямований на підтримку українських вчених, які постраждали внаслідок війни, шляхом залучення донорів з Німеччини для надання технічної підтримки вченим. Зважаючи на велику кількість активних науковців та значні руйнування об’єктів, Харків був обраний першим регіоном для реалізації проєкту.

 

З початку проєкту, командою SaveScienceUA було зібрано та опрацьовано 287 заявок від науковців Харківської області. Наразі проєкт знаходиться в активній фандрейзинговій фазі. Команда веде переговори з представниками німецької індустрії, а також дослідницькими закладами щодо надання благодійної допомоги у формі пристроїв, електроніки та програмного забезпечення.

 

Уже було зібрано 170 ноутбуків для офісної роботи, 20 потужних персональних комп’ютерів для наукових обчислень та 40 моніторів. Переговори з низкою інших підприємств-донорів тривають. München Hilft Ukraine e.V. уже готує перший вантаж з благодійною допомогою вченим Харківської області, який запланований до відправки на жовтень 2023 року.

 

Паралельно зі збором благодійної допомоги у формі обладнання, команда SaveScienceUA також розпочала збір грошових пожертв, які є абсолютно необхідними для закупівлі обладнання для вчених вузьких спеціалізацій.

München Hilft Ukraine e.V.- це неприбуткова організація, яка підтримує людей, що постраждали від війни в Україні. Заснована в березні 2022 року, MHU доставила в Україну понад 3000 тонн гуманітарної допомоги, включаючи спеціалізоване медичне обладнання, ліки та предмети першої необхідності, такі як генератори, продукти харчування, воду та одяг.

 

Більше інформації про асоціацію можна знайти за посиланням: https://www.mhu.care/en/ueber-uns

Мистецький захід – це проєкт, спрямований на популяризацію різних форм діяльності вчених. Відбулося два благодійних мистецьких заходи від Камерного хору «MORAVSKI», що полягали у психологічній підтримці вчених, котрі після повномасштабного вторгнення росії в Україну, вимушені були шукати прихисток у столиці.  

 

Заходи було проведено 27 серпня та 3 вересня 2022 р., у яких взяло участь більше ніж 300 глядачів.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто сприяв організації та проведенню заходу, зокрема колективу Камерного хору “MORAVSKI” при ЦХТТ “Печерськ”, керівнику – Олені Радько, а також хормейстерам: Юлії Кусливій, Катерині Мусі, Олександру Кравчуку.  

 

Координатор проєкту: Олена Поліщук, olena_polishchuk@sso.org.ua

Метою проєкту “Наукові звитяги” є висвітлення стану наукової (науково-технічної) діяльності закладів освіти та наукових установ в різних країнах світу та формування банку ідей для розвитку науки в Україні.

 

Завдання:

1. Висвітлення стану наукової (науково-технічної) діяльності закладів освіти та наукових установ в різних країнах світу.

2. Формування банку ідей для розвитку науки в Україні. 


Форма:
інфобюлетені (1 раз на тиждень), статті (1 на місяць), збірки (1 раз на рік) тощо. Мова: укр., анг. 


Інфо, що буде опрацьовуватися та оприлюднюватися: країна, назва, кількість вчених, розмір та види фінансування, напрями, показники, окремі досягнення, нормативна регламентація.

 

Модератор проєкту: Руслана Чижма, агент Офісу підтримки вченого

r.chyzhma97@gmail.com 


Координатор
проєкту: Владислав Сікора, координатор Офісу підтримки вченого

v.sikora@med.sumdu.edu.ua

 

З інформацією можна ознайомитися за покликаннями: 

Італія_Наукові звитяги

 

Португалія_Наукові звитяги

 

Франція_Наукові звитяги

 

Румунія_Наукові звитяги

 

Австрія_Наукові звитяги

 

Грузія_Наукові звитяги

 

Швеція_Наукові звитяги

 

Ірландія_Наукові звитяги

 

Данія_Наукові звитяги

 

Норвегія_Наукові звитяги

 

Мексика_Наукові звитяги

 

Аргентина_Наукові звитяги

Бразилія_Наукові звитяги

Канада_Наукові звитяги

Проєкт “Науково-педагогічні кейси” завершено.

 

Проєкт було створено з метою популяризації здобутків вчених України в галузі педагогіки, практичного втілення розробок, які існують, залучення іноземних партнерів та створення мережі педагогічних досліджень.

 

В рамках проєкту пропонується вченим представити на онлайн-зустрічах свій науковий досвід у вигляді зручного для кожного формату (міні-лекція, доповідь, майстерка, сторітелінг тощо) упродовж 15 хвилин та взяти участь в інших  промоційних активностях.

 

Проєкт передбачає великий комплекс промоційних активностей на 2022-2023 навчальний рік шляхом проведення онлайн-зустрічей. Переконані, що у науково-педагогічних колективах є наукові напрацювання у сфері освіти для впровадження у практику, тому пропонуємо кожному вченому популяризувати свої наукові здобутки за напрямами: «Новації в дошкільній освіті», «Виклики початкової школи», «Перспективи розвитку середньої освіти» та «Практичні аспекти педагогіки вищої школи».

 

ВІДЕО ЗАХОДІВ

 

У разі додаткових питань та консультацій просимо звертатися до координаторки цього проєкту – пані Ольги Башкір, агентки Офісу підтримки вченого.

E-mail: olga.bashkir@hnpu.edu.ua

Тел.: 0984468262

Метою проєкту “Об‘єднані наукою” є збереження та примноження наукового потенціалу України шляхом об’єднання українських науковців.

 

Завдання:

1. Об’єднання українських науковців, що знаходяться в Україні та за її межами.

2. Створення спільного інформаційного поля пов’язаного зі станом науки та освіти в Україні та у світі.

3. Розширення міжнародних зав’язків у сферах науки та освіти.

4. Реалізація ініціатив щодо популяризації української науки у світі.

 

Основні напрямки обговорень:

○ Науковий досвід українських вчених за кордоном.

○ Досвід різних країн щодо налагодження ефективної взаємодії закладів освітнього, наукового спрямування та промисловості.

○ Сьогодення та майбутнє української науки.

○ Популяризації української науки у світі.

○ Наука та законодавство.

○ Шляхи збереження та примноження наукового потенціалу України.

 

Формат зустрічей: онлайн (Zoom) з трансляцією на Facebook.

 

 ВІДЕО ЗАХОДІВ

 

Створено Фейсбук сторінку проєкту “Об’єднані наукою” від Офіс підтримки вченого. Щиро запрошуємо долучитись та слідкувати за подіями: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094786114243&mibextid=ZbWKwL.
На сторінці зібрано усі відеозаписи зустрічей, які також доступні на youtube каналі Офісу підтримки вченого https://www.youtube.com/@scholarsupportoffice5910. Будь ласка, підписуйтесь, ставте вподобайки, поширюйте та діліться своїми враженнями у коментарях. Це вкрай важливо для популяризації науки та покращення якості проєкту!

 

Координаторка проєкту: агентка Офісу підтримки вченого – пані Людмила Лісова, llisova@ukr.net

Тренінговий курс “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах”спрямовано на формування психологічної готовності цивільного населення до дій в умовах війни, надання алгоритму дій у складних ситуаціях, сприяння вирішенню завдань, що можуть виникнути під час воєнних дій на території України.

 

Програма Курсу включає проведення серії тренінгів та організацію заходів, спрямованих на формування психологічної готовності цивільного населення до дій в умовах війни та вирішенню актуальних завдань, що виникають перед цивільним населенням під час війни.

 

Положення до тренінгового курсу доступне за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1j6HjGwMtaTLkczIvJqPvFuFtJxMwtSpZ

Програми для кожного тренінгового курсу доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1JEUk-p9cXlP7wlonudR-j7BsgPZAkj5-

 

Тренерами курсу були розроблені методичні вказівки до курсу та презентаційні матеріали, що доступні за посиланням https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1j6HjGwMtaTLkczIvJqPvFuFtJxMwtSpZ

Фото матеріали доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1Qiwg2tCz-3xNDgh2f6AsQYA60_AV1kdS

https://www.youtube.com/watch?v=MywoMp5gdwU

 

Інформація про сертифікати учасників тренінгового курсу

 

Звіт з проведення тренінгового курсу

Координатор курсу: Вікторія Лемещенко-Лагода, lemeshchenko-lagoda@sso.org.ua

Модератор курсу: В’ячеслав Рогов, viacheslav1988rogov@gmail.com

Метою проєкту “GrantWriter” є підвищення рівня обізнаності вчених щодо написання грантових заявок українською та іноземною мовами, активне залучення вчених до участі у всеукраїнських, міжнародних грантових та конкурсних програмах.  

 

Основні цілі та завдання : 

 1. Сприяти здобуттю знань, формуванню та удосконаленню вмінь, навичок з написання грантових заявок та проєктів для участі в українських, міжнародних грантових та конкурсних програмах. 
 2. Навчити здійснювати пошук грантодавців, проводити ефективний моніторинг грантових програм. 
 3. Сформувати вміння успішно управляти плануванням та реалізацією грантового проєкту (його етапів), роботою в команді. 
 4. Вдосконалити навички зі складання заявки та їх заповнення, оформлення іншої грантової документації. 
 5. Сприяти активному залученню вчених до участі в українських та зарубіжних грантових програмах. 
 6. Запроваджувати засади академічної етики та доброчесності. 

 

Форма реалізації проєкту: офлайн та/або онлайн, визначається перед проведенням кожного окремого етапу. 

 

Програми Тренінгового Проєкту “Grantwriter” доступні за покликанням: ПРОГРАМА

 

Фото з проведених заходів доступні за покликанням: ФОТО

 

Інформація щодо сертифікатів учасників курсу тренінгів «Grantwriter»

 

Координатор курсу: Вікторія Лемещенко-Лагода, lemeshchenko-lagoda@sso.org.ua

 

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: sso@sso.org.uaСерія Тренінгів “Soft-skills для кар’єри вченого” спрямована на формування компетентностей індивідуально-особистісного та професійного самовдосконалення, спрямованих на активізацію механізмів самопізнання та ефективної міжособистісної взаємодії. 

Учасниками Серії Тренінгів є молоді вчені згідно з Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

 

Програма Серії Тренінгів включає проведення тренінгів та організацію заходів, спрямованих на опанування та вдосконалення мʼяких навичок як таких, що сприяють професійному зростанню, самореалізації та власному особистісному розвитку.

 

Положення до Серії Тренінгів

Програми до І Серії Тренінгів

Фотоматеріали

Сертифікати для учасників Тренінгів

 

Координатор: пані Яна Приступа

 

Офіс підтримки вченого ініціює проєкт «Школа ментора». Головною метою Проєкту є підвищення рівня обізнаності українських вчених щодо умов, особливостей участі, підготовки проєктних заявок для участі у програмах Європейського Союзу.

 

Основні завдання Школи ментора:

 • Сприяти активному залученню українських вчених до участі у програмах ЄС;
 • Навчити здійснювати ефективний моніторинг програм;
 • Сприяти здобуттю знань, формуванню та удосконаленню вмінь, навичок з підготовки проєктів для участі у програмах ЄС;
 • Вдосконалити навички зі складання заявки та заповнення необхідного пакету документів для участі у програмах ЄС;
 • Сформувати вміння успішно управляти плануванням та реалізацією проєкту, роботою в команді;
 • Запроваджувати засади академічної етики та доброчесності.

Учасниками Проєкту є українські вчені згідно з Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

 

Більше деталей про захід у Положенні 

 

Програма заходів І Серії Проєкту Школи ментора 

 

Інформація щодо сертифікатів учасників І Серії Проєкту Школи ментора: СЕРТИФІКАТИ

 

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: sso@sso.org.ua 

 

Координатори: Вікторія Лемещенко-Лагода, Анна Гакман, Владислав Сікора.

Метою циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час” є представлення науковцями своїх напрацювань за напрямками відновлення України повоєнного та післявоєнного періоду. 

З 19 грудня 2022 року та 20 квітня 2023 року відбулися відповідно ІІІ Етапи циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час”. 

 

З матеріалами можна ознайомитися за покликанням: Стендові доповіді

Учасникам круглих столів надіслані СЕРТИФІКАТИ

Наразі формується резолюція до циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час”, яка найближчим часом буде оприлюднена.

 

У рамках цього циклу науковці долучилися до дискусії та представили своє бачення за напрямками відновлення України повоєнного та післявоєнного періоду. 

За результатами роботи Циклу, всі пропозиції вчених будуть сформовані та передані до відповідних органів та інституцій з метою подальшої їх реалізації; стендові доповіді вчених будуть викладені на сайті Офісу підтримки вченого в окремій вкладці «Відновлення України»; пропозиції вчених будуть популяризовані на інформаційних каналах Офісу підтримки вченого. 

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся: kulikovaelizaveta@sso.org.ua, Кулікова Єлизавета (координатор).

Translate »