Тренінговий курс «Соціально-психологічний супровід навчання внутрішньо переміщених осіб у закладах освіти»

Шановні колеги!

З 19 жовтня 2022 р. о 15:00 Інститут професійної освіти НАПН України організовує для педагогічних працівників закладів професійної та фахової передвищої освіти тренінговий курс «Соціально-психологічний супровід навчання внутрішньо переміщених осіб у закладах освіти».

Мета – сформувати у педагогічних працівників знання основ соціально-психологічного супроводу навчання внутрішньо переміщених осіб,  розвинути уміння надання першої психологічної допомоги при різних видах стресових розладів у внутрішньо переміщених осіб та навички запобігання професійного вигорання педагогічних працівників.

Курс розрахований на 30 акад. годин (16 годин тренінгових занять і 14 годин самостійної роботи слухачів).
Цільова аудиторія – педагогічні працівники закладів професійної та фахової передвищої освіти, які не мають спеціальної психологічної підготовки.
Цей курс підготує педагогів до такого виклику – навчання і перекваліфікації  військових з різними особливим потребами, що є більш вагомою і складнішою проблемою, з якою, без сумніву, професійна освіта справиться з честю.

Тренінговий курс безкоштовний. Сертифікат буде видано педагогам, які повністю виконали програму курсу.
Підключення за покликанням: 
https://ivet.edu.ua/index.php/labs/nmc/2358

Реєстрація
Для участі у тренінгу необхідно пройти онлайн-реєстрацію за покликанням: https://forms.gle/WUEc9ST22x5mAH4X7

Контактна особа: Лапа Оксана Вікторівна, кандидат педагогічних наук, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійної освіти НАПН України

Електронна адреса: oksana.lapa@ukr.net

Телефон: (097) 530-93-67

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »