VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі» (21 серпня)

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Українська мова у світі», що відбудеться відбудеться 21 серпня 2024 року у Львівській політехніці наживо.
Цю конференцію МІОК проводить що два роки. У ній беруть участь викладачі та вчителі, науковці, громадські діячі, представники влади. Ми обговорюємо актуальні питання, пов’язані зі сферами буття української мови у світі, викладанням предметів українознавчого циклу в університетах і школах за кордоном, сертифікацією і статутом української мови тощо.
На VІІІ Міжнародній конференції «Українська мова у світі» із запрошеними експертами під час панельної дискусії говоритимемо про те, як понад два роки повномасштабної війни вплинули на сфери функціонування української мови у світі, чи відбулася деколонізація української освіти за кордоном, та яким може бути майбутнє української мови у міжнародному просторі.
Плануємо й участь спеціального гостя.
Усі учасники зможуть взяти учать у роботі круглих столів, поділитися своїми напрацюваннями і пропозиціями. Також усі учасники отримають сертифікати.
Матеріали конференції будуть опубліковані в окремому електронному збірнику, тож запрошуємо авторів до співпраці. Кінцевий термін подання тез доповідей – 30 квітня 2024 року. Вимоги за покликанням: https://cutt.ly/uwZz5B41.
Участь у конференції та публікація тез безкоштовні.

Цьогорічна конференція відбудеться в межах Третього світового форуму українознавчих суботніх і недільних шкіл (21–23 серпня 2024 року). Реєстрація на форум і конференцію за покликанням: https://cutt.ly/nwLvGFrS до 31 травня 2024 року.
Актуальні новини форуму та конференції – на сторінці МІОКу у Facebook:  https://www.facebook.com/MIOK.LVIV.UA.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »