Онлайн-лекція «Як написати хороші дослідницькі пропозиції»

????На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) ???? Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals».
????Дата та час: 08 лютого о 18:00.
????Під час лекції учасники отримають цінні рекомендації та практичні поради щодо написання переконливих заявок та пропозицій для проведення наукових досліджень. Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений дослідник, ця лекція дозволить вам зрозуміти тонкощі структурування та написання пропозиції, яка приверне увагу та забезпечить отримання фінансування.
????Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь: http://surl.li/pnmdi
????Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.
????Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »