Міжнародна науково-практична конференція «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід»

17-18 травня 2024 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід».

Планується обговорити наступні питання: що таке академічна культура та етика наукового пошуку (європейський та національний виміри); академічна доброчесність в освітньо-культурному просторі закладу освіти; культура академічного наставництва; архітектоніка різних жанрів наукового дискурсу; академічна комунікація (комунікативні стратегії й тактики); тенденції розвитку філологічної освіти в епоху цифровізації. У рамках заходу також відбудеться Всеукраїнський конкурс есе «Доброчесність у навчанні: дотримуватись /не можна/порушувати» для здобувачів освіти старших класів (10-11 класи), професійних (професійно-технічних) закладів освіти, здобувачів закладів фахової передвищої освіти; здобувачів вищої освіти України. Організатори: Міністерство освіти і науки України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Кафедра ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», Український мовно-інформаційний фонд НАН України, Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Економіко-гуманітарний університет у Варшаві (Республіка Польща), Талліннський технічний університет (Естонія), Освітня асоціація «Центр українських дослідників в Австрії» (Відень, Австрія) та ін. Заявку на участь у конкурсі можна подати до 1 травня 2024 року.

Детальніше: http://surl.li/qbckmhttp://surl.li/qaypi

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »