Міжнародна наукова конференція на тему «Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів»

Шановні колеги!

Запрошуємо вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів», яка відбудеться у дистанційній формі 2-3 лютого 2024 р. на базі кафедри менеджменту в Університеті Клайпеди (Литовська Республіка).

До участі в Міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ЗВО та наукових установ, а також практичні працівники, які активно займаються дослідженнями у сфері економічних наук.

Усіх учасників конференції буде забезпечено електронним збірником тез конференції та сертифікатом про участь із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS).
Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

Klaipeda-01
Кожній науковій роботі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index.

Електронна версія збірника конференції буде розміщена на сайті видавництва “Baltija Publishing”.

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 2 лютого 2024 р.

Електронний макет конференції та сертифікати будуть надіслані учасникам конференції після 8 березня 2024 р.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »