VІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОЄКТНОГО ТА НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТУ, ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ СТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ», яка відбудеться 21-22 березня 2024 р.

Мета конференції – залучення зацікавлених осіб до обговорення та визначення шляхів та методів інформаційного, управлінського, правового, культурного, технічного, технологічного, інжинірингового та документального забезпечення використання результатів науково-дослідних робіт та інноваційних продуктів на підприємствах, в наукових, творчих організаціях та навчальних закладах.

Науково-тематичні секції конференції:
1.    Управління проєктами та програмами.
2.    Моделювання в економіці та управлінні проєктами.
3.    ІТ-технології в управлінні. Штучний інтелект та інформаційні технології в економіці, управлінні проєктами та бізнесі.
4.    Перспективи використання концепції комплаєнс в умовах промислових підприємств.
5.    Менеджмент інноваційного розвитку.
6.    Актуальні питання захисту прав інтелектуальної власності: сучасні виклики і тенденції розвитку.
7.    Менеджмент, охорона, захист, експертиза та розпорядження правами інтелектуальної власності в контексті їх використання в інноваційних проєктах. Трансфер технологій.
8.    Інформаційне, документальне, патентно-інформаційне забезпечення впровадження інновацій та підвищення конкурентоспроможності підприємств, наукових організацій та навчальних закладів.
9.    Інтелектуальне підприємництво – каталізатор інноваційного розвитку держави.

Форма участі – заочна, дистанційна та безкоштовна

Робочі мови конференції – українська, польська, англійська, угорська.

Конференція запроваджена МОН України, лист Інституту модернізації змісту освіти МОН України № 21/08-57 від 12.01.2024 року за № 90 у переліку.

Умови участі у конференції
Для участі в роботі конференції необхідно до 15 березня 2024 р. надіслати на електронну пошту: petrenko_v@email.ua матеріали до секцій 1,2,3,4,5,7,8,9; на електронну пошту: dorozhko.grig@gmail.com матеріали до секції 6.
1)    заявку на участь у конференції (назва файлу Номер секції_Прізвище_заявка);
2)    текст матеріалів доповіді (назва файлу Номер секції_Прізвище_матеріали).

УВАГА!!! В період підготовки та проведення конференції буде діяти віртуальний інформаційний інтернет-міст КИЇВ – ДНІПРО у складі двох центрів:
ЦЕНТР 1 – КИЇВ: Контактна особа – Дорожко Григорій Костянтинович, (секція 6)
е-mail: dorozhko.grig@gmail.com моб.тел. 067- 621–88-56;
ЦЕНТР 2 – ДНІПРО: Контактна особа – Петренко Віталій Олександрович, (секції 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8,9)
е-mail: petrenko_v@email.ua моб. тел. 067-710-38-19.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »