Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки: світовий досвід та вітчизняні реалії»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему «Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки: світовий досвід та вітчизняні реалії», яка відбудеться 8-9 грудня 2023 року на базі Класичного приватного університету.

Для участі в конференції необхідно до 8 грудня 2023 року заповнити онлайн заявку на участь, надіслати тези доповіді та електронний варіант квитанції про сплату внеску на електронну адресу conference@kpu.zp.ua

Мови конференції: українська, литовська, англійська.

Форма участі: дистанційна.

За результатами роботи конференції всі учасники отримають збірник тез та сертифікат із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS).

KPU_20
logo_Liha-Pres
Збірник тез конференції буде виданий українсько-польським видавництвом «Liha-Pres», яке входить до рейтингу книговидавців SENSE.

Кожній тезі, включеній до збірника тез конференції, буде присвоєно DOI, що дає змогу авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI).

buklet_ukr (2)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »