Заходи в межах Тижня науки з нагоди Міжнародного дня науки в ім’я миру та розвитку

Протягом 06.11.2023-10.11.2023 Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С.Сковороди ХНПУ імені Г.С. Сковороди реалізувала два масштабних проєкти в межах Тижня науки з нагоди Міжнародного дня науки в ім’я миру та розвитку: «Наукове наставництво» та науково-розважальний захід «Науковий «STAND-UP»» від Студентського наукового товариства.
????????Проєкт «Наукове наставництво» передбачав тематичні зустрічі в різних форматах, зокрема лекцій, майстер-класів, вебінарів, презентацій-доповідей, де спікери, здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, змогли поділитися корисним досвідом та порадами. Доповідачі зосереджували увагу на практичних навичках, на важливості наукової діяльності в наш час, на поглибленні знань не тільки з фахової компетентності. Наприкінці кожної Zoom-зустрічі учасники мали можливість поставити запитання та отримати змістовні й ґрунтові відповіді.
???????? «Науковий «STAND-UP»» успішно був реалізований протягом двох насичених днів, 07.11.2023-08.11.2023., де здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів змогли продемонструвати власні науково-гумористичні виступи й проілюструвати творчі та креативні навички. Наприкінці другого дня вельмишановні члени журі оголосили підбиті підсумки конкурсу та переможців заходу.

Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С.Сковороди продовжує активно популяризувати наукову діяльність та втілювати масштабні освітні проєкти. Запрошуємо до співпраці колег з інших ЗВО України????

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »