ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ПОДАЧІ НАУКОВИХ РОБІТ

на ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини

 

Організаційний комітет Конкурсу повідомляє здобувачів вищої освіти та їх наукових керівників і молодих учених про продовження строку подачі наукових робіт до 31 жовтня 2023 року включно.

Нагадуємо, що:

  1. До участі в Конкурсі запрошуються:

і) здобувачі вищої освіти (студенти, які здобувають вищу освіту ступеня молодшого бакалавра, бакалавра чи магістра; курсанти; аспіранти; ад’юнкти);

іі) молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, у т. ч. кандидати наук, доктора філософії) та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

  1. До Конкурсу допускаються якісні наукові роботи, які: і) підготовлено індивідуально, без співавторства; іі) повністю відповідають вимогам академічної доброчесності; ііі) раніше не подавались на конкурси наукових робіт і не отримували нагород; iv) не опубліковано та не подано для публікації; v) відповідають технічним і структурним вимогам, встановленим п. 3.4. Положення про Конкурс.
  2. Кожен учасник може направити на Конкурс лише 1 (одну) наукову роботу.
  3. Участь у Конкурсі є безкоштовною.
  4. До 31 жовтня 2023 р. (включно) на електронну адресу Оргкомітету Конкурсу – Contest.BHR.2023@gmail.com необхідно надіслати:

і) заявку щодо участі в Конкурсі (формат Word),

іі) конкурсну наукову роботу (формат Word),

ііі) скановану копію підписаної рецензії наукового керівника (для здобувачів вищої освіти).

  1. Результати Конкурсу буде оголошено в грудні 2023 р. до Міжнародного дня прав людини.
  2. Переможців буде відзначено дипломами І-го, ІІ-го та ІІІ-го ступенів. Їх наукові роботи та обрані кращі наукові роботи учасників Конкурсу буде опубліковано в Збірнику. Вони та їх наукові керівники будуть запрошені до участі в Підсумковій конференції Конкурсу, яка відбудеться в м. Києві у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (подробиці уточнюватимуться).
  3. Учасники, чиї роботи буде допущено до Конкурсу, отримають сертифікати.

ІІІ-й Всеукраїнський  конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини проводиться Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини в сфері економіки (Інститут), Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини (Уповноважений), Донецьким  науковим центром НАН України та МОН України, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку за підтримки та у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні».

Інформація про хід і результати Конкурсу розміщуються на Інтернет-сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua) та Уповноваженого (http://www.ombudsman.gov.ua).

Контакти Оргкомітету для консультацій: Санченко Алевтина Євгенівна – координатор Оргкомітету (ел.адреса: alla.sanchenko@gmail.com), Заблодська Інна Володимирівна (тел. +3804764030, ел. адреса: zablodin@gmail.com) – із загальних питань; Ромахова Оксана Олександрівна (тел. +380668546755, ел. адреса: romakhova_oksana@ukr.net) та Міщенко Вікторія Сергіївна (тел. +380952101185, ел. адреса: viktoriiia.mishchenko@gmail.com) – з питань оформлення, подачі, допуску до участі та перевірки наукових робіт.

Інформаційний лист про проведення Конкурсу.

Форма заявки на участь в Конкурсі.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ТА БАЖАЄМО УСПІХУ!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ_ЛИСТ_ІІІ_Всеукраїнський_конкурс_наукових_робіт_з_БПЛ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »