ПУБЛІКАЦІЙНІ СЕМІНАРИ_реєстрація

Запрошуємо до участі в одразу двох вебінарах у формі Публікаційних семінарів для українських вчених 9 та 10 жовтня 2023, організованих Видавничою компанією Ельзевір (Elsevier) та Радою молодих учених при МОН України.
Реєстрація за посиланням: https://www.elsevier.com/…/elsevier…/ukraine/_nocache
⁉️Чому та кому важливо зареєструватися на ці вебінари?
?✍️?Цей захід проводиться для вчених з України з метою підтримки під час війни, просування українських журналів та наукових публікацій в базі Скопус, якою володіє Ельзевір. Топові фахівці, які відповідають за політику, етику, якість та рівень публікацій в журналах Скопус, проведуть два вебінари для представників України. Важливо, що можна буде задати прямі запитання та отримати коректні відповіді щодо просування журналів та власних публікацій.
???Вебінари будуть цікаві:
– науковцям та дослідникам з Університетів та НДІ,
– редакторам журналів,
– рецензентам,
– бібліотекарям.
Тематика вебінарів:
1. 9 жовтня 2023, понеділок, о 15:00 (український час), сесія для редакторів журналів щодо ролі редакторів, тем наукових досліджень, відкритого доступу, міждисциплінарних досліджень та колаборації, індексації, шляхи до визнання журналів;
2. 10 жовтня 2023, вівторок, о 15:00 (український час), сесія для українських дослідників щодо кращих практик з написання рукописів, наукових комунікацій, визначення належних журналів, кращих практик з рецензування наукових статей, інновацій в рецензуванні, тренінг з етики.
Запрошуємо до реєстрації та участі!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »