Стратегічні сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація»

Запрошуємо Вас до участі у стратегічних сесіях «Українські студії в славістиці: візуалізація».
Тематика стратегічної сесій «Представлення українських студій у світі»
Дата проведення: 28 вересня 2023 р. (з 18.00 год. до 20.00 год.)
Мета заходу – переосмислення місця і ролі українських студій в сучасній славістиці, розуміння значення бренду та іміджу України у світовому просторі.
До участі у заході запрошуються науковці, дипломати, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, кого зацікавлять питання, що будуть обговорюватися на стратегічній сесії.
Робочі мови конференції: українська, англійська (за потреби).
Форма проведення: спікери – офлайн в м. Київ/онлайн; учасники дискусій, слухачі – онлайн. Посилання на онлайн зустріч буде надіслано на електронні адреси лише зареєстрованим учасникам, слухачам напередодні заходу.
Реєстрація для участі онлайн здійснюється: до 27.09.2023р. до 18.00: http://surl.li/fknym
Участь у заході – безкоштовна. Сертифікат учасника – не передбачено.
Заходи із циклу стратегічних сесій «Українські студії в славістиці: візуалізація» будуть проведені з метою висвітлення тенденцій розвитку україністики в сучасних умовах, наявних викликів та перспектив їх подолання, а також зміни ролі України, що призводить до актуалізації українського наративу та зміни парадигми славістичних студій. Про дати проведення наступних сесій буде повідомлено окремими інформаційними листами.Інформаційний_лист_20092023

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »