В НУЦЗУ науковці обговорили проблеми надзвичайних ситуацій під час війни

19 травня в режимі онлайн на базі Національного університету цивільного захисту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations» («Проблеми надзвичайних ситуацій»). У науковому форумі взяли участь директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Олександр Чекригін, керівники ГУ ДСНС України у Рівненській та Одеській областях Олег Панюк та Денис Платонов, понад 200 фахівців з різних регіонів нашої держави, представники закладів вищої освіти, а також вчені з 13 країн світу – Азербайджану, Естонії, Ізраїлю, Італії, Канади, Малайзії, Мальти, Нігерії, Німеччини, Польщі, Словаччини, України, Чехії. Вітав учасників конференції проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов та бажав плідних результатів. Організаторами заходу стали факультет пожежної безпеки та відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру НУЦЗУ. Головною темою жвавого обговорення на пленарному засіданні конференції стали питання проблем та перспектив впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, блискавичне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.
Після пленарного засідання робота конференції тривала у секціях: «Запобігання надзвичайним ситуаціям»; «Науково-практичні аспекти моніторингу та управління у сфері цивільного захисту»; «Реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків»; «Хімічні технології та інженерія, радіаційний та хімічний захист»; «Екологічна безпека та охорона праці».
За результатами конференції, було запропоновано вдосконалити зміст освітньо-професійних програм «Пожежна безпека», «Управління пожежною безпекою» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, а також сформувати єдині підходи до їх розробки; активно співпрацювати з практичними підрозділами ДСНС, закордонними та вітчизняними закладами освіти; посилити інтеграцію освітньої та наукової діяльності через залучення здобувачів вищої освіти до вирішення наукових завдань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »