IV Міжнародна науково-практична конференція для студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених»

✅Традиційна для Рада молодих учених ХНПУ імені Г.С.Сковороди наукова конференція «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених» відбулася ??

?18 травня 2023 року в рамках Тижня науки в ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція для студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених «Наука та освіта в дослідженнях молодих учених» у змішаному форматі.

?На початку конференції до учасників звернувся доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор університету Юрій Дмитрович Бойчук, який привітав усіх з Днем науки та наголосив на важливості освітньої та наукової діяльності для подальшої відбудови України. Також Юрій Дмитрович вручив здобувачам вищої освіти, активним членам СНТ ХНПУ імені Г.С. Сковороди подяки від РМВ при ХОВА за внесок у розвиток та популяризацію молодіжної науки на Харківщині та з нагоди Дня науки в Україні ??

?З вітальним словом до учасників конференції звернулась доктор філософських наук, професор, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ХНПУ імені Г.С. Сковороди Світлана Вікторівна Бережна.

??Лунали слова привітання з Днем науки й від Ради молодих учених при Харківській обласній військовій адміністрації.

??До присутніх зі словами привітання також звернулась доктор педагогічних наук, професор, професор Кафедра освітології та інноваційної педагогіки, голова ради молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди Ольга Іванівна Башкір, яка підкреслила, що такі наукові конференції допомагають молодим ученим вирішувати нагальні питання, адже вирішення багатьох з них часто науковці знаходять саме під час дискусій.

??‍?Модератором конференції був здобувач вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня кафедри української мови, заступник голови ради молодих учених Ярослав Анатолійович Скидан.

✅?Технічну підтримку онлайн-середовища конференції з серця України, міста Києва забезпечувала здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультет історії і права ХНПУ імені Г.С. Сковороди, голова студентського наукового товариства Юлія Федорівна Матей.

??Науковці та молоді вчені з багатьох куточків України представили українською та англійською мовами свої цікаві й актуальні наукові доповіді з різних галузей знань, обговорювали порушені питання. Конференція проходила в дружній, теплій атмосфері у змішаному форматі.

???Цього року конференція відбувалась у День вишиванки. Тому знаменним стало те, що всі учасники, які зібралися в стінах Сковородинівського університету та у віртуальному залі конференції одягли цей своєрідний оберіг українців, що ще більше згуртувало усіх присутніх онлайн та офлайн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »