Міжнародна науково-практична конференція «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ ХЕРСОНЩИНИ»

Думати про майбутнє, незважаючи на перешкоди, війну та негаразди, – це запорука нашої перемоги!
Такі думки об’єднали провідні заклади вищої освіти Херсонщини, України та світу, а також представників влади та бізнесу для проведення Міжнародної науково-практичної конференції «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ ХЕРСОНЩИНИ».

Дата: 26-28 квітня 2023 року

Ця конференція є платформою для консолідації потенціалу учасників у визначенні специфіки ефективних рішень та подолання викликів на шляху відновлення усіх сфер життєдіяльності громади, спрямованих на відродження регіону та прискорення його стійкого економічного зростання.
Організатори розуміють, що відсутність ефективної співпраці між науково-освітньою спільнотою, бізнесом та громадськістю є одним з головних ризиків для успішного повоєнного відновлення Херсонщини. Відновлення регіону, подальша реалізація євроінтеграційних процесів, гармонізації освітнього та науково-інноваційного середовища потребує єдності у плануванні та максимальної залученості до процесів підготовки до нового повоєнного періоду.

Форма: онлайн. Участь: безкоштовна

Учасники: представники науково-освітньої спільноти, бізнесу та бізнес-об’єднань, громадського сектору.

Організатори: ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ХЕРСОНСЬКА ДЕРЖАВНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ, КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI (Польща), DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (Туреччина), HAMBURG UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES (Німеччина), а також ХЕРСОНСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА та ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ.

За підтримки МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ, ХЕРСОНСЬКОЇ та ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНИХ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ.

Робоча мова: українська, англійська
Форма для реєстрації: http://surl.li/fkdem
Детальніше: http://kntu.net.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »