Науково-творчий захід «Благодійний бал в рамках науково-практичної конференції, який присвячено євроінтеграції України» (підготовка до творчої складової)

Запрошуємо науковців, молодих вчених, студентів, представників структур різної форми власності взяти участь у науково-творчому благодійному заході.
Ініціатива присвячена до відродження та євроінтеграції України, спрямована на об’єднання представників науки, бізнесу, органів влади для співпраці та розвитку у напрямку євроінтеграційних процесів України, формування професійної спільноти на засадах залучення української молоді до європейської культури, благодійності та розкриття талантів.
◾️ Орієнтовні дати проведення: 21-22 грудня 2023 року.
Підготовка до реалізації благодійного заходу проходитиме в розрізі творчої та наукової складових. Допускається участь окремо тільки в науковій або творчій складовій.
Учасники матимуть можливість:
✔️ Презентувати власні наукові результати та готові проєкти, які потребують підтримки від бізнесу та меценатів, з ефективними соціальними, екологічними та економічними рішеннями в умовах сучасних євроінтеграційних викликів для подальшої співпраці зі стейкхолдерами.
✔️ Розкрити свої таланти та креативність на безкоштовних заняттях з вивчення європейських танців (вальс, кадриль, контрданс тощо) із професійним викладачем з багаторічним досвідом без обмежень щодо попередньої хореографічної підготовки, ознайомитися та вивчити правила бального етикету.
◾️ Початок підготовки до творчої складової заходу заплановано на лютий-березень 2023 року (більш детальну інформацію можна знайти в інформаційному листі).
Організатори заходу: Рада молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації (РМВ ООДА) за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Ради молодих вчених при Державній установі «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України».
◾️ Формат проведення: гібридний.
Учасники повинні зареєструватись в гугл-формі або реєстраційній анкеті в інформаційному листі та обрати для себе оптимальний варіант участі: участь із усною доповіддю, участь без доповіді, заочна участь (публікація тез) та/або участь у Балі: ‼️ http://surl.li/exikf ‼️
У разі виникнення питань, просимо звертатись:
Ганна Тютюнник, координаторка проєкту,
anna12345874@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »