Конкурс студентських наукових робіт «Мотивація нескорених» у межах соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні»

Шановні колеги!
Інформуємо, відповідно до соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні» стартував новий конкурс студентських наукових робіт – «Мотивація нескорених». Мета соціального проєкту – підтримка активних студентів, які, незважаючи на воєнний стан, націлені на професійний розвиток та продовжують навчання в українських закладах освіти. Організаторами заходу є «Scholarship в Україні» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».
Пресконференція щодо старту нового конкурсу за покликанням https://youtu.be/Ml419Ml7xG8.
У межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремі гранти з фінансової теми чи логістики. Для участі необхідно надіслати заявку та написати конкурсну роботу аналітичного характеру на одну із запропонованих тем:
«Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні» – грант у 15 000 грн. за перше місце (надіслати заявку на https://creditplus.ua/scholarship);
«Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану: пропозиції щодо покращення» – грант у 15 000 грн. за перше місце (надіслати заявку на https://gruzar.com.ua/grant).
Другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн. та 2000 грн. відповідно. Обсяг роботи – 1000-3000 слів, унікальність – не менше 75%.
Участь у конкурсах безоплатна!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »