Онлайн-презентація можливостей долучення до щойно створеної коаліції з реформування оцінювання досліджень (coara) і до підписання «Угоди про реформування оцінювання наукових досліджень»

Офіс підтримки вченого спільно з Європейською Комісією, за участі Національного фонду досліджень України та ком’юніті “Прогресильні” 20 грудня 2022 р. о 15:00 організує онлайн презентацію можливостей долучення до щойно створеної Коаліції з реформування оцінювання досліджень (CoARA) і до підписання “Угоди про реформування оцінювання наукових досліджень” (Agreement on Reforming Research Assessment, посилання: https://coara.eu/agreement/the-agreement-full-text/).
Ініціаторами створення CoARA (https://coara.eu/coalition/coalition/) виступили Science Europe, Європейська асоціація університетів (EUA) та Європейська Комісія. CoARA об’єднує організації, що фінансують дослідження, організації, що проводять дослідження, національні/регіональні органи та агенції з оцінки, а також асоціації вищезазначених організацій і наукових товариств, які беруться впроваджувати реформи системи оцінки досліджень. Станом на листопад 2022 р. “Угоду про реформування оцінювання наукових досліджень” підписали вже 399 організацій.
До участі в онлайн презентації можливостей долучення до CoARA і до підписання “Угоди про реформування оцінювання наукових досліджень” запрошуються керівники українських ЗВО та наукових установ. Лінк для приєднання 20 грудня 2022 р. о 15:00: https://us02web.zoom.us/j/82630071280?pwd=d3B0YlN5cFAzVG5mU3dDRlQ2eXp1Zz09 Meeting ID: 826 3007 1280, Passcode: 409223
Доповідач – Jean-Emmanuel Faure, European Commission official in the Open Science unit.
Модератор – Ігор Лиман, координатор Офісу підтримки вченого.
Мова презентації – англійська, з перекладом українською. В рамках презентації передбачена сесія відповідей на запитання.
Реєстрація учасників: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhu_XjFRCklbbrmLK36Jda0otCCFBz8ZZ9d8_alrtz8_3JQA/viewform?usp=sf_link

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »