Міжнародна науково-практична конференція «PROBLEMS OF EMERGENCY SITUATIONS»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Національний університет цивільного захисту України запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Emergency Situations», яка відбудеться 19 травня 2023 року.
Конференція відбудеться на базі Національного університету цивільного захисту України за адресою: вул. Чернишевська, 94, м. Харків, 61023, Україна.
Мета конференції:
обговорення питань, пов’язаних із проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій.
Організація роботи конференції
До участі у конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та практичні працівники України та зарубіжжя.
У ході роботи конференції буде проведено пленарне засідання та організовано роботу тематичних секцій.
Мова конференції – українська та англійська.
Для участі у конференції необхідно до 01 березня 2023 року представити до Оргкомітету тези доповіді та заявку на участь у конференції. Тези доповідей, представлені у зазначений термін і оформлені відповідно до поданих вимог, будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції. Оргкомітет залишає за собою право на відхилення рішення про публікацію тез доповідей.
За умов несприятливої безпекової та епідеміологічної ситуації пленарне та секційні засідання будуть проведені у режимі конференц-зв’язку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »