ІІ Міжнародна наукова конференція «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози»

Шановні колеги!

Одеський державний університет внутрішніх справ, Військова академія (м. Одеса), Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», Національний університет водного господарства та природокористування, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Одеський національний морський університет, Інститут кримінального права і прикладної кримінології (м. Кишинів), Балтійська міжнародна академія, Гданська академія фізичного виховання та спорту імені Єнджея Снядецького, Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошуюсь узять участь у міжнародній науковій конференції «Морська безпека Балто-Чорноморського регіону: виклики та загрози», яка відбудеться 23 грудня 2022 року у місті Одесі.

До участі у заході  запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, співробітники аналітичних організацій, посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, аспіранти, студенти та всі бажаючі, що зацікавлені питаннями морської безпеки в Балто-Чорноморському регіоні.

Форма участі: очна та онлайн.

Особи, що зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають зробити такі дії до 8 грудня 2022 року (включно):
1. заповнити заявку;
2. надіслати на електронну адресу maritime_security@cuesc.org.ua тези доповіді та квитанцію.

Збірник тез доповідей та сертифікат про участь із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредита ECTS), завіреним печаткою, будуть надіслані всім учасникам в електронному вигляді у день проведення конференції.

Видання матеріалів конференції буде здійснюватися за підтримки європейського видавництва “Publishing House “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія).

Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом.

Більш детальна інформація про захід міститься на сайті та в інформаційному листі.

З питань реєстрації на захід, прийому та формування
збірника тез конференції та інших суміжних питань:
Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактний телефон: + 38 (068) 487 24 43
Електронна адреса: maritime_security@cuesc.org.ua
Офіційний сайт: cuesc.org.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »