Ювілейна науково-практична конференція з нагоди 30-ї річниці заснування КМУ «Сучасні аспекти медицини та фармації – освіта та практика»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь Ювілейній науково-практичній конференції з нагоди 30-ї річниці заснування КМУ «Сучасні аспекти медицини та фармації – освіта та практика», яка відбудеться 30 листопада 2022 року у Київському Медичному Університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Конференція із вебінаром відбудуться в on-line форматі та транслюватимуться за посиланням.

Реєстрація учасників здійснюється виключно за посиланням  до 30 листопада 2022 року.

Конференція внесена до Переліку заходів безперервного професійного розвитку (БПР) МОЗ України. По завершенню заходу зареєстровані учасники отримають 5 балів БПР згідно наказу МОЗ України від 22.02.2019 №446.

Співробітники університету, почесні гості та запрошені спікери перебуватимуть в аудиторії № 302 Головного кампусу (м. Київ, вул. Бориспільська, 2).

Тези доповіді учасників можуть бути опубліковані в електронній збірці наукових праць Київського Медичного Університету за умови їх завантаження при реєстрації для участі у конференції до 15 листопада 2022 року.

Зареєстрованим викладачам закладів вищої освіти будуть надіслані сертифікати про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

План роботи конференції:
10.00-11.00 – вступна частина (відкриття, вітальні виступи почесних гостей, нагородження співробітників);
11.00-13.00 – вебінар;
13.00-13.30 – кава-брейк;
13.30 -18.00 – продовження вебінару, закриття конференції.

Основні тематичні напрями роботи конференції:
1. Інноваційні методи навчання у закладах вищої медичної та фармацевтичної освіти.
2. Новітні наукові напрями та технології у сфері охорони здоров’я, шляхи впровадження до освітнього та лікувального процесів.
3. Актуальні питання розвитку системи вищої медичної та фармацевтичної, післядипломної освіти.
4. Впровадження засад доказової медицини та міжнародних стандартів лікування до навчального та наукового процесів.
5. Інтернаціоналізація вищої медичної освіти в умовах глобалізації світового освітнього простору.

Тези доповідей учасників будуть опубліковані на офіційній інтернет-сторінці ПВНЗ «Київський Медичний Університет» в електронній збірці наукових праць після їх розгляду організаційним комітетом конференції.

Відповідальність за достовірність представленої інформації, дотримання принципів академічної доброчесності та доказової медицини, вимог законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів та недопущення реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг покладається на авторів доповідей.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Вимоги до оформлення тез доповідей:
1. Обсяг роботи – до 2 сторінок тексту (Microsoft Word, шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,0, поля по 2 см).
2. Посилання на використані джерела та літературу вказати в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, с. 12; 3, с. 17]. Список джерел оформлюється згідно з вимогами ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання».
3. Ілюстрації, фото подаються в електронному варіанті у форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них (обов’язково). У тексті слід вказати місце розміщення ілюстрацій (фото).
4. Відомості про автора (авторів) подаються у кінці матеріалу тез доповіді (прізвище та ім’я по батькові, контактний телефон та
E-mail, місце роботи, посада, вчене звання, науковий ступінь).

Посилання на цю новину на нашому сайті тут.

Підписуйтесь на наші сторінки на Facebook та Instagram та будьте у курсі подій.
Дякуємо за увагу та до зустрічі!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »