Дослідження чинників формування толерантності особистості у студентів коледжів та практичні рекомендації для формування стресостійкості в умовах війни

У червні 2023 року в Україні відбудеться перший випуск фахових молодших бакалаврів – це освітньо-професійний ступінь, що здобувається на рівні фахової передвищої освіти. Перший набір на програми фахового молодшого бакалавра відбувся у вересні 2020 році. На долю цих студентів випало чимало випробувань, які відобразилися не тільки на успішності, а й на психологічному здоров’ї. Студенти в Україні спочатку пройшли випробування локдауном, який почався ще перед їхнім вступом на навчання 12 березня 2020 року.
Освіта в Україні, яка в основному базувалася на режимі виключно аудиторної роботи, через всесвітню пандемія COVID-19 перейшла в режим online, при цьому одразу студенти та викладачі зіткнулися з рядом проблеми, які стосувалися адаптації до режиму навчання поза аудиторією, що потребувало доступності до інтернету, ноутбуку, телефону чи планшету.
24 лютого 2022 року, коли розпочалася російсько-українська війна, студенти, викладачі та керівники закладів освіти вступили в період стресу та невизначеності і 2 тижні були на вимушених канікулах, щоб знизити рівень стресу та страху перед війною, а з 11 березня 2022 року розпочали, де це можливо, навчальний процес у дистанційному режимі, який тривав до кінця ІІ семестру 30 червня 2022 року.
Через постійний ракетний терор та удари по енергетичних об’єктах України, росія позбавляє студентів права на освіту. Відповідно до Конвенції ООН про права дитини право на освіту є одним із основних прав дитини. Це вимагає відповідних заходів для захисту дітей від усіх видів дискримінації, щоб забезпечити, щоб системи освіти сприяли добробуту дитини та щоб право на освіту враховувало рівність можливостей. Постійні тривоги та відключення світла, зменшують шанси отримати якісну освіту, психологічне напруження не дають студентам певною мірою сфокусуватися на навчанні.
Посилання на анкету: https://forms.gle/Ap22JRUcoygrQnmC8

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »