В НУЦЗУ відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: освіта, наука, практика»

16 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася щорічна Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Державне управління у сфері цивільного захисту: освіта, наука, практика».
Співорганізаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національний університет цивільного захисту України, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Національна академія національної гвардії України, Таврійський національний університет  імені В. І. Вернадського, Дніпровська академія неперервної освіти, Балтійська Міжнародна Академія (м. Рига, Латвія), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща), Університет міжнародних відносин та суспільних комунікацій (м. Хелм, Польща), Гданський університет (м. Гданськ, Польща), Університет імені Миколо Ромеріо (м. Вільнюс, Литва), громадська організація «Центр розвитку інноваційних технологій управління».
У заході взяли участь майже 160 фахівців у сфері державного управління з різних регіонів нашої держави та зарубіжжя. Із вітальними словами до учасників наукового форуму звернулись керівники та представники керівництва закладів вищої освіти України та Польщі.
Фахівці обговорили питання щодо державної політики та управління в галузі освіти; державної політики та управління в галузі національної безпеки; державної політики та управління в галузі попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; державної політики та управління в окремих галузях економіки та соціально-трудових відносин; інформаційної безпеки держави.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »